Bitim tekstil ticaret limited şirketi altında faaliyet gösteren Rodin Hills Türkiyenin Moda yüzü olmaya emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 15 yılı aşkın birikimimizi perakende mağazacılık sektöründe yer almış bulunmaktayız. Mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek 2018 de yola çıktık. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi - rodinhills.com özel "Anında Kargo" sistemini devreye almış bulunmaktayız. Rodin Hills kurulduğu günden beri Anında Kargo sistemini Hızlı Gönderi olarak değiştirmiş, Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş rodinhills.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. rodinhills.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Rodin Hills'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan rodinhills.com, 7 gün mesai saatlerinde ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu FacebookTwitterPinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

rodinhills.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

Yeniliklere devam ederek online alışveriş merkezini Siz değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak rodinhills.com ayrıcalığını sunuyoruz.
Keyifli Alışverişler Dileriz...